Cevizli Mah. Bağdat Cad. No: 538/39 Maltepe / İSTANBUL

Telefon: 0216 313 39 39   Faks: 0216 313 49 76   e-posta: info@mysticaret.com

 

CCP OTO BAKIM ÜRÜNLERİ

Balata spreyİ

KULLANIM ALANLARI

Fren sisteminde yer alan kaliper ve balatalar, diskler, kampanalar, fren merkez silindiri, mengeneler, yaylar ve debriyaj formülü sayesinde toz ile birleşerek katman oluşturmuş, gres, katran ve diğer yağların fazla çaba gerektirmeden kolayca temizlenmesini sağlar. 360° kullanıma uygundur.

 

KULLANIM ŞEKLİ

Kullanmadan önce çalkalayın ve kirli parçaların üzerine sıkarak nüfuz etmesini belirleyin. Parçaları açık havada veya kuru bir bezle silerek kurutun. Çok kirli alanlarda işlemi birkaç kez tekrarlayabilirsiniz. Çevreye zarar vermeyen, ozonla dost itici gaz içerir.

 

Koli İçi Adedi: 24 Adet

Pas ÇÖZÜCÜ

KULLANIM ALANLARI

Su ve rutubetten kaynaklanan, pas yüzünden sıkışan metal yüzeylerin hepsinde kullanılır. Sıkışmış cıvata, somunlar, el aletleri, kara ve deniz av malzemeleri, bisiklet, motosiklet, kapı, dolap menteşeleri ve bunun gibi tüm metal parçalar başlıca kullanım alanıdır. Pası giderdikten sonra yüzeyde ince bir film tabakası oluşturarak daha sonraki evrelerde paslanmayı geciktirir. Plastik yüzeylere zarar vermez.

 

KULLANIM ŞEKLİ

Kullanmadan önce çalkalayınız. Spreyi 10-20 cm uzaklıktan paslı yüzeylerin üzerine sıkınız. Nüfuz etmesini ve pasın sökülüp gevşemesini bekleyiniz. Çok paslı alanlarda işlemi birkaç kez tekrarlayınız. Çevreye zarar vermeyen, ozonla dost itici gaz içerir.

 

Koli İçi Adedi: 24 Adet

Sıvı Gres

KULLANIM ALANLARI

Çok amaçlı yağlama spreyidir. Bileşiminde hızlı penetre olan ve yüzeyde tutunan özel yağ ve katkıları mevcuttur. Endüstriyel bir çok alanda, ayrıca evde ve işyerlerinde yağlama gerektiren tüm yüzeylerde kullanılır.

 

KULLANIM ŞEKLİ

Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Yağlama gerektiren yüzeye veya parçaya 10-20 cm mesafeden sıkınız. İyice nüfuz etmesini bekleyiniz. Çevreye zarar vermeyen, ozonla dost itici gaz içerir.

 

Koli İçi Adedi: 24 Adet

Zİncİr Yağlayıcı

KULLANIM ALANLARI

Motosiklet, bisiklet, kesme motoru, tüm hızlı çalışan zincirler, açık vitesler ve o-ringlerde yağlama amaçlı kullanılır. -20° C ile +150° C arasındaki hava şartlarından etkilenmez. Sıcak-soğuk ve tuzlu suya dayanıklıdır. Korozyona karşı korur. Zincirin gerilmesini önler ve aşınmayı azaltır.

 

KULLANIM ŞEKLİ

Devirli zincirlerdezincir sıcak iken uygulanmalı, 30 dakika beklendikten sonra işlem tamamdır.

 

Koli İçi Adedi: 24 Adet

CCP 40 PROBLEM ÇÖZÜCÜ

KULLANIM ALANLARI

CCP 40 Problem Çözücü, metalleri pastan korur, sıkışmış parçalara nüfuz eder, nemi uzaklaştırır ve yağlar. Aynı zamanda CCP 40, gıcırtıları susturmada, yağ, kir ve yapıştırıcı kalıntılarını gidermede mükemmeldir.

 

KULLANIM ŞEKLİ

Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Uygulanacak alanı nemlendirin. Silmeyin. En yi sonuç için ürünü dik olarak veya başaşağı uygulayın. Yan spreylemeyin.

 

Koli İçi Adedi: 36 Adet

Motor TemİZleme

KULLANIM ALANLARI

Motor üzerindeki yağ, gres ve inatçı kirlere çok hızlı bir şekilde nüfuz ederek, kirleri çözer. Motor aksamında herhangi bir alana zarar vermez. Temizliğin yanında, parlak ve yeni bir görüntü sağlar.

 

KULLANIM ŞEKLİ

Kullanmadan önce çalkalayınız. Sıcak motorun üzerine kesinlikle sıkmayınız. Spreyi yüzeyden 20 cm mesafeden uygulayınız. Kirli yüzeylerin üzerinde sıkarak, nüfuz etmesini ve kirin çıkmasını bekleyiniz. Temizlik sonrası motor yıkanabilir. Çok kirli alanlarda işlemi birkaç kez tekrarlayınız. Çevreye zarar vermeyen, ozonla dost itici gaz içerir.

 

Koli İçi Adedi: 24 Adet

MYS MADENİ YAĞLAR SAN. TİC. LTD. ŞTİ. | TÜM HAKKI SAKLIDIR -  2014